KAMPANYALAR VE HABERLER

Promosyon "VIP-Danışmanlar

için Hediye"!


VIP Danışmanları için yılın en büyük kampanyasına katılın ve hediye olarak bir Faberlic HOME buhar jeneratörü kazanın! Promosyonun kuralları çok basit:


Her kampanya döneminde Kişisel 100 PUAN alışveriş yapın , 4.500 TL yerine 1 TL'ye Faberlic HOME buhar kazanlı kazan hediye edin!


Promosyon Dönemleri: 21 Şubat (4/2022) - 7 Ağustos (11/2022)


Promosyon dönemlerinden birini kaçırırsanız , kaçırılan dönemden sonraki dönemde 200 puan veya daha fazla Kişisel Hacim tamamlarsanız promosyona katılabilirsiniz . Promosyona yeniden giriş sayısı, 11/2022 dönemi dışında sınırsızdır (100 puanı gerektirir).


Kazananlar bir hediye alacaklar - 12/2022 (8-28 Ağustos) döneminde bir Faberlic HOME buhar jeneratörü (1 TL).


Kampanyamıza şu ülkeler katılıyor: Azerbaycan, Ermenistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan, Türkiye, Özbekistan, Ukrayna ve AB ülkeleri (Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Büyük Britanya, Macaristan, Almanya, Yunanistan, Danimarka , İrlanda, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, İsveç, Estonya).

Faberlic HOME buhar jeneratörü – giysileriniz için profesyonel bakım! Sadece şirket için yaratılmıştır ve en iyi teknik özelliklere sahiptir. 


Buhar jeneratörü modern, güçlü bir çamaşır bakım cihazıdır . Bununla, kıyafetleri normal yatay konumda ve ayrıca perdeler, duvar halıları veya paltolar gibi dikey bir konumda buharlayabilirsiniz.


Ütü yapmak için daha az zaman harcayın - kendiniz için daha fazla!


• Güç 2800 W - yüksek güç, yüksek kaliteli buhar üretimi ve jeneratörün çalışmaya hızlı hazır olmasını sağlar - her şey mükemmel bir sonuç için!


• 1,9 litrelik tank kapasitesi, giysilerin "yeniden doldurmadan" sürekli buharlanmasını sağlayacaktır .


• Basınç 7 bar - benzer cihazlar arasında en iyi göstergelerden biridir. Basınçlı su buharı birkaç kumaş katmanına nüfuz edebilir - çarşafları, havluları, yastık kılıflarını birkaç kez katlayabilirsiniz ve her şey mükemmel bir şekilde ütülenir!


• Buhar yoğunluğu 120g/dk : Cihaz sabit bir yüksek basınç sağlar ve giyim mağazalarında ve atölyelerde kullanılan buharlı pişiricinin yerini alır .


• Buhar püskürtme 400g/dk - sorunsuz performans kontrolü için. Bu, güçlü bir demirden 2 kat daha fazladır. Buhar jeneratörü , en yoğun ve kaprisli kumaşlardaki kırışıklıkları ve kırışıklıkları hızla düzeltir .


• Seramik plakalar hassas kumaşlara zarar vermez . Alüminyum yüzeyden çok daha güçlüdürler ve daha az yanarlar. Ayrıca zamanla alüminyum üzerinde çizikler ve çıkıntılar oluşabilir.


• Kireç önleyici koruma , buhar jeneratörünün ömrünü uzatacaktır.


İlk Adım Hediyesi  4/2022

Yeni müşteriler için promosyon hakkında bilgi içeren bağlantıları kullanarak Faberlic'i Yeni Başlayanlara Anlatın:

1. KAYIT


13 Mart'a kadar faberlic.com'da %20 indirim kazanın

2. SİPARİŞ VERMEK


13 Mart'a kadar olan  kayıt döneminde 229 TL* tutarında sipariş verin.

3. HEDİYE OLARAK ALIN

14 Mart - 3 Nisan tarihleri ​​arasında en az 120 TL'lik siparişle

Glam Team set: Miss Curl maskara (5754) ve sıvı ruj paleti (40798) 0,1 TL'ye


Çekici bir görünüm yaratmak için süper fiyata sahip Wet & Dry Perfect Me evrensel pudra, siparişiniz ile birlikte sepette sizi bekliyor olacak. Makyaja bağlı olarak yoğunluğu seçin: her durum için hafif ve doğal akşam renkleri.

8 Mart için mükemmel bir hediye!

🌷8 Mart Dünya Kadınlar günü ve 21 Mart Bahar bayramı yaklaşıyor ve sevdiklerimizi nasıl mutlu edeceğimizi veya şaşırtacağımızı giderek daha fazla düşünmeye başlıyoruz. Faberlic zaten sizin için mükemmel hediyeyi seçti.

faberlicturkey.com içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

© 2020 -  Tüm Hakları Saklıdır - Faberlic Türkiye